LV EN LT RU DE

Daugavpils teātris no 22. maija piedāvās izrādes 20 skatītājiem

14.05.2020-09.06.2020, Daugavpils teātris, Rīgas iela 22a, Daugavpils

No 22. maija Daugavpils teātri   vērs vaļā savas durvis skatītājiem, maija un jūnija repertuārā iekļaujot tās izrādes, kuru norise atbilst normatīvo aktu prasībām. Aicinām teātra apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt Daugavpils teātri, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Daugavpils teātris atgriezīsies pie saviem skatītājiem ar pirmizrādi -   krievu dramaturģes Aleksandras Striževskas lugas „Neviens nedzirdēja” iestudējumu. Izrādes repertuāra    osaukums būs „Bez lieciniekiem”, režisors - O. Šapošņikovs. Iestudējumā ir iesaistīts jauns aktieris Maksims Terļeckis, kuram loma izrādē „Bez lieciniekiem” kļūs par debiju Latvijas teātrī, turklāt viņš arī turpmāk parādīsies citās Daugavpils teātra izrādēs. Izrādē „Bez lieciniekiem” piedalās arī Jeļena Ņetjosina, Natālija Kotona un Mihails Abramovs. Izrādes ilgums ir 1 stunda 20 minūtes. Plašāka informācija par jauniestudējumu pieejama teātra   mājaslapā.

(!) Pirmās divas „Bez lieciniekiem” izrādes būs pārceltās izrādes: 22. maijā plkst. 18.30 notiks izrāde, kura bija paredzēta 19. aprīlī, savukārt 23. maijā plkst. 18.00 notiks izrāde, kura bija ieplānota 25. aprīlī. Tas nozīmē, ka iepriekš iegādātās biļetes uz izrādēm šajos datumos būs derīgas jaunajos norises datumos.

Maijā būs iespējams noskatīties arī izrādes „Tumšās alejas” un „Metāllūžņi”, savukārt jūnijā ir paredzēta pirmizrāde oriģinālam muzikālam jauniestudējumam “Pagalma kabarē”, kuru teātris ir iecerējis kā ekskluzīvu brīvdabas izrādi teātra pagalmā. Maksimālais izrāžu apmeklētāju skaits ir 20 cilvēki. Ar Daugavpils teātra repertuāru var iepazīties teātra mājaslapā.

Biļetes būs pieejamas internetā www.bilesuparadize.lv   un Daugavpils teātra kasē.    Aicinām izmantot interneta pakalpojumus vai maksājumus veikt ar norēķinu karti!

Pirms došanās uz Daugavpils teātra izrādēm, lūgums iepazīties ar pasākuma apmeklēšanas noteikumiem!

Neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar Daugavpils teātra mārketinga nodaļu, kontakttālrunis:    654 26720.

Informācija:
Daugavpils teātris

Publicitātes foto: Skats no izrādes "Tumšās alejas" (fotogrāfe Džeina Saulīte)